Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • g0n21

    senior tag

    Ma jött egy futár, észrevettem mi van a csuklóján, apjától örökölte, 2014 őszén volt felújítva, miután meghalt az apja.
    Mit ad isten, akkor jártam en is a seikoban, ugyanilyennel, csak fekete számlappal, hogy nyomogomb tömítést szerezzek. Akkor ott mutattak egy pandát, ami 72-es, büszkén, milyen szépen megcsinálták, es h 5 évente jár náluk ilyen, ha nem ritkábban.
    Hat, ez az óra volt az, amit ott lattam, ami a futár kezén volt.
    Sajnos az üveg körüli rama hiányzik, Seiko mar nem tudott szerezni. Elkértem a futár számát, hogy találok neki ilyet, legyen teljes az apja órája.
    15 perc múlva hívtam, hogy megvan a hiányzó alkatrész, 70$, döntse el, kell-e neki, es jovo heten megbeszéljük.
    Olyan öröm volt a hangjában, amin nagyon meglepődtem, mint egy gyerek, ugy örült :)
    Raadas, hogy a 19-es natot, amivel en használtam anno, odaadtam neki, hiszen en úgysem tudom majd használni semmihez, neki meg azért csak jobb a motorra, mint a femszij.

    Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

Új hozzászólás Aktív témák