Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tulku

    veterán

    No lehet újra úrrá lesz rajtam kissé az idegbaj (de kezeltetem megígérem...)

    Az úgy kezdődött, hogy 10-15 évvel ezelőtt órab.zi voltam (Roller, Jaeger, Corum, Breitling....megmiegymás)
    Mikor az arany-acél Roller sub-ot bedobtam a közösbe (házfelújításhoz némi készpénzt pumpáltam én is, így 1,5 millerrel megtoldottam a keretet) úgy döntöttem, hogy kezeltetem magam és leépítem ezen ügyeimet....talán a legutolsó fellángolásom egy nyíregyházi suhancok által árult Omega Speedmaster Moonwatch volt ami az olcsó vétel után (az az oda-vissza út IC-vel a világ végére) egyből Kirschner úr kezei között kötött ki az LBS-ben, majd legalább két hétig hordtam, és lehúzta a kezemről egy gödi nepper...rég volt.

    Na tehát abbamaradt...mint az alkoholizmus...persze úgy hívják őket, hogy száraz alkoholisták...akkor én száraz órab.zi lettem...

    Másba öltem őrületem, de a hentesnek segítettem közel kerülni egy Fortishoz...nem volt rám különösebb hatással, de valami biztos megmozdult mélyen...most lehet hogy legalább egy ilyen flieger chronot bevállalok...de nem tudom ez hová fog megint vezetni...

    Hogy lehet ezt orvosolni...gyors tippet elfogadok...orvos van köztetek? :D

Új hozzászólás Aktív témák