Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WiZARD

    addikt

    válasz Misi1979 #151942 üzenetére

    Ez mind igaz.

    A Bexei persze egy nagyon sarkított példa volt. De azért a többi 2-3 betűs rövidítés az olyan márkákat takart, amelyek modelljei többnyire elérhetőek, ha rendelkezésre áll az ára.

    Én azzal kezdtem, hogy definiáljuk, hogy milyen értelemben beszélünk top óráról.
    Ez azóta se történt meg, egyik oldalról se, csak azt hajtogatták páran, hogy a Rolex a top.
    Ha attól a top, hogy ők keresnek a legtöbbet, és bármikor tudok venni bármelyik sarkon, akkor ok, elfogadom, hogy Nektek ez jelenti a top órát.

    Nekem nem. Nekem a top az valami különleges, kiemelkedő, és nem feltétlen az amiből a legtöbbet adnak el.
    Számomra különlegesebb és ezáltal jobban vágyott (top) egy olyan óra, ami esetleg kézzel készül, aminek minden apró részlete gyönyörűen van polírozva, esetleg tud valami extrát (perp. calendar), vagy csak nem jön minden sarkon szembe, akár eredeti, akár másolat(legyen az gagyi, vagy Steinhart) formában.

    Mások vagyunk.

    Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

Új hozzászólás Aktív témák