Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kimmuriel

    aktív tag

    válasz gprspeter #151191 üzenetére

    Háh, mindig elfelejtem, hogy itt műértő közönséggel van dolgom, akik elől hiába rejtegetem a számlapot, hisz ti még tokforma és szíj alapján is megmondjátok, milyen óráról van szó! :R

    Valóban egy Certina DS-1 tulajdonosa lettem, viszont a tokméretet eléggé túlbecsültétek, csupán csak 30 mm-es. Számomra is meglepetés volt, hogy a Certina készít ebből női változatot is (ez konkrétan a C006.207.11.051.00 referenciaszámú). A különbségek a férfi és a női változat között külcsínyben a tokméret és a dátumablak pozíciója, belbecs tekintetében pedig a férfi változat ETA 2824-2 werkes, míg a női ETA 2671-es.

    [kép]

    Szóval most nagy az öröm és bódottá'! :DD

    Ezúton szeretném megragadni az alkalmat, hogy köszönetet mondjak young78 fórumtársnak a beszerzésben nyújtott segítségért, és persze a többi topiktársnak, hogy figyelmembe ajánlottátok young78 kollégát, illetve hogy sok hasznos infóval láttatok el itt a nagy órakeresésben! :R

    Az órás élet itt persze nem áll meg, már megy a molyolás, hogy milyen bőrszíjjal nyergeljem fel a jószágot. :DDD Legalább háromféle van tervben: egy fekete az elegáncsosabb megjelenéshez (esetleg fehér varratokkal), aztán egy aranybarna Hirsch Liberty-hez hasonló megjelenésű (bár ez nem lesz egyszerű 16 mm-es szélességű szíjjal), illetve gprspeter egyik Casio Oceanus óráján látott, padlizsánszínűnek kinéző (mint utólag kiderült, valójában barna) szíj sem lenne rossz. :U :DDD

Új hozzászólás Aktív témák