Hirdetés

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt.

  • Men of War II teszt

    gp Tankok, gyalogság, tüzérség – lehet még újat mutatni a második világháborús stratégiai játékok világában? 14 évvel az első Men of Wart követően az eredeti fejlesztők ezt is megpróbálták.

Új hozzászólás Aktív témák

  • seiko

    senior tag

    válasz Mariner #14789 üzenetére

    Nem 5-10 ezres tisztítást, hanem szervizt írtam. :W
    A nagyobbik összegbe egy szélvédőcsere, kisebb tokpolír is belefér.
    Nagyobb számlap-tokfelújításnál ez az összeg akár a 30ezret is elérheti, sőt meg is haladhatja. :Y
    Majd a tulajdonos eldönti, ér-e neki ennyit a projekt.

    Ismerek személyesen jónéhány órást, akik megbízhatóan, garanciával dolgoznak.
    4ezer Ft alatt nem vállalnak karóra tisztítást, de ennyi pénzért legalább szétszedik a szerkezetet, nem csak kifújják wd40-el.
    Mindegyiknek műhelye van, nem a sufniban dolgoznak.
    Ha alkatrészt kell cserélni, nem esnek kétségbe.
    A tokot is fel tudják újítani (csiszolás, krómozás, aranyozás).
    Annak ellenére, hogy Nagyfaluban lakom, van köztük vidéki mester(nő) is.
    Tudok én is olyanokról, akik 1-2 ezer Ft-ért bevállalnak szervizt, de azt én már nem kockáztatnám, volt már elég negatív tapasztalatom az ilyen mekkelekekkel.
    Egy 50 éves Poljot kitakarítása amúgy nem kisebb munka, mint egy hasonló korú Omega-é, neadjisten Rolex-é.
    Miért lenne kötelező mondjuk tizedáron bevállalni akkor?
    Lehet hogy az 5-10 ezer soknak tűnik, de egy ismeretlen állapotú használt karóra megvásárlása esetén szerintem nyugodtan lehet ennyi pluszköltséggel számolni.
    Az adott Cornavin is eléggé lutri, ki tudja mikor és hogyan tartották karban az elmúlt évtizedekben. :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák