Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • karesz501

    senior tag

    válasz vadászcsiga #142253 üzenetére

    A NATO kifejezetten jó minőségű (ez a drágább verzió náluk) és hosszú is, nem a hagyományos 27cm.... megérte a $13.95 -öt.

    #WIZARD: ez Eulit Perlon tippet köszi, nem vészes az ára, ki fogom próbálni ha ez "elkopott"....
    Strapcode -os ugyanaz szemre mint a cheapestnato, csak tettek rá egy NAGYON jó csattot, amitől 30 dodó lett..... annyit nekem nem ér meg, mert a kialakításából adódóan (nincsenek rajta fix, perforált lyukak), szerintem elkopik/sérül napi használat mellett.

    NATO Strap Co. - őket érdemes még kipróbálni szerintem. Egy amerikai fickó (órabuzi) csinálja, talán a watchuseek -en őstag és kezdte el néhány éve. Nagyon strapabíró szíjai vannak és jó minőségűek a csattok is, nekem kicsit túl kemény / műanyag, de nagyon sokan ezt szeretik, mert kibír mindent. Emlékeim szerint az USA-ban is gyárt, kifejezetten egy lokál patrióta jenki a tag. Egy "ex-military" :DDD Tuti nem az ebay-es gagyi kínai, van tőlük is pár szíjam.....

    #jojo5: köszönöm, nekem is nagyon tetszik ez a kombó, szerintem bekerül a napi rotációba, főleg most nyáron

    [ Szerkesztve ]

    Life is no picnic!

Új hozzászólás Aktív témák