Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fleto93

    tag

    válasz resool #123997 üzenetére

    "ha számít az a pár ezer forint" szerencsére a keret sokkal inkább lélektani mint "ténylegesen anyagi" - és eleve számoltam azzal, hogy esetleg mindennapi használatra jó választás lehet akár egy csere NATO szíj is - szóval mondhatjuk, hogy a szíj milyensége nem kevésbé szempont.

    Viszont szeretném ezért a pénzért is a kerethez mérten a legjobb/legtartósabb megoldást választani.

    Külföldről rendelés: ahogy néztem valóban nyernék rajta párezer forintot, de nekem sokkal fontosabb pl. az itthon érvényesíthető garancia, és az hogy a kezembe foghatom azt amit megveszek - egyszerűen nem olcsóbb annyival, hogy ezekről lemondjak.

    Köszönöm az eddigi segítséget, és továbbra is várom a tippeket/javaslatokat! :R

    Szerk.:

    Közben gondolkodtam ezen a kristályüveg dolgon. Vettem egy éve egy Q&Q-t, amolyan "gyors megoldásként" 6 ezer Ft-ért. Ezt sosem vettem le semmiféle barkácsoláshoz/autószereléshez sem, és még csak hajszálkarc sincs az üvegén. Ennek az üvegénél csak nem lehet rosszabb egy Orient üvege sem, nem?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák