Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cunaja

    addikt

    válasz Qtya123 #66862 üzenetére

    Látod, teljes mértékben igazad van. Ezért írtam, hogy nem volt hosszú távon. A város, semmit sem jelent. A klíma folyamatosan megy, ablak nincs nyitva soha. Álló helyzetben a belső keringetés megy, menet közben a külső.
    Egy támpont, de valós fogyasztásban nem jó a város. A tapasztalatom az, hogy a várost jobban bírja nálam 100-al. Egy év múlva ilyenkor már pontos adatot fogok tudni a 100-as fogyasztásról, mert 1220km-t fogok vele lenyomni. Lehet megköveznek ezért, de nem tankolok 95-öt. Tételesen, amúgy hosszú táv is csak akkor lenne mérvadó, ha az útvonal, a szél, a szállított tömeg, a forgalom és a légellenállás is ugyanaz lenne. Ez ugye lehetetlen. Marad a teszt pad. Elfogadom, hogy a 95-ös nem fogyaszt többet, de ha ez bizonyítva is lesz, valamikor, akkor is a 100-as lesz benne. Vonaton ingyen utazom, szóval a hosszú távra ott a vonat.
    Az autó bírja a 100-at, még sosem köhécselt, hangja sincs. Először azt hittem sok lesz neki, ha állandóan azt kapja, de semmi tünete nincs. Megy rendesen. Elégedett vagyok. Panasz semmi!

    A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

Új hozzászólás Aktív témák