Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • benczeb

    aktív tag

    válasz TommyY2 #47624 üzenetére

    Nem találtam meg a számlát, de biztosan vmilyen magyar cégtől vettem kb. 8 éve, amikor ellopták az első autómat egy őrzött, zárt parkolóból. A zár része stabilnak tűnik, van sorozatszáma, eredetiséget igazoló dokumentum hozzá. A kormányon ül az autóban, látja a tolvaj, így keres egy másik áldozatot, nem érdeke bíbelődni. Lesz másik autó védelem nélkül, ennyi a cél.

    [ Szerkesztve ]

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz TommyY2 #47624 üzenetére

    Szerintem ha egyszer jár a motor és nem aktiválódik a Start-Stop akkor ki is dobhatod az ablakon a kulcsot... de ez csak tipp.

    Váltózár: Gyárit kell venni és a márkaszervízben berakják a fiúk pikk-pakk, csak potom 48ezer+szerelés ha jól emlékszem. Igen én is olvastam azt a totalcar-os cikket meg negatív dolgokat, de ettől még igenis van létjogosultsága, főleg ha a szomszédnak nincsen... (tudom, nem etikus, dögöljek meg h ilyen "magyarul gondolkodom", de ez egy tolvajnak plusz x percet jelent és neki pont időből nincsen sok...)

    @M_AND_Ms és ncc1701: akkor ezesetben is a kényelem (lustaság) oltárán feláldoztuk rituálisan a biztonságot... bravó... de jó hogy nekem GL+ van... ;] bár a trükkindítás hiányzik, meg ha egyszer rámszakad az OTP akkor benevezek egy gyári váltózárra... de most a skyguard tetszik nekem a legjobban, csak pár év alatt többe kerülne a full csomag, mint egy másik autót venni...

    @dnelb: Ezesetben igen, 2. pajzs, meg egy normális casco... de olyan ami a próbálkozásra is fizet... (üvegtörés, zársérülés)

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák