Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kiskun968

    tag

    válasz yaneez #30675 üzenetére

    Én hétfőn vettem, egyből rendben üzemelt,, azóta is. Ugyanott, ugyanannál a személynél megy majd a frissités is, kb negyedáron. Igaz én Swift GL+ ban használom és ott már teljesen magyar nyelvű. Egyébként van már benne Androidautó is, kipróbáltam rendben megy vele az is.

    Angyalföld a világ közepe***Samsung Galaxy S23 Ultra*** Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm *** Suzuki Swift 2017 GL+***

  • blakey

    titán

    válasz yaneez #30675 üzenetére

    Még egy kérdés. Ha jól emlékszem (olvasgatok itt egy ideje) rendeltél(?) navi kártyát az Index fórumon. Mennyire használható, frissíthető-e a későbbiekben? - Jobb mintha kábel lógna ki a műszerfalból és állandó bosszankodás lenne, hogy ez vagy az nem jó. Nekem van onnan kártyám és már frissítést is kaptam (új kártyát), tökéletesen működik, eddig nekem nem volt vele gondom, biztos lesz olyan út, kereszteződés, bármi ami esetleg nincs rajta, de jól működik. A másik megoldás, hogy egy telefontartóba helyezed a mobilod és azzal navigálsz. Az Apple Carplay régóta támogatott és mégis van, hogy eldobja a kapcsolatot, Mirrorlink még rosszabb, Android Auto meg nálunk hivatalosan nem támogatott, persze le tudod tölteni az apk-t (nekem megvan) de kérdéses, hogy mennyire lesz stabil, meglátjuk. Kb. 2 hónap múlva elérhető lesz S-Cross és Vitarán. Swiftben már új szoftver van, de nem biztos, hogy 1 az 1-ben ugyanaz lesz.

    [ Szerkesztve ]

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák