Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz roberto211 #21613 üzenetére

    Amúgy ma érdekes dolog történt. Kinéztük ezt a kocsit, utánajártunk, tényleg valós km, egy papáé volt, aki most vett Vitarát. Ismerős azt mondta, hogy jó félretetették nekünk, lebeszéltük, hogy megyünk a kocsiért. Indulás előtt felhívtam még egy utolsó egyeztetésre a szalont, erre közlik, hogy besétált egy fazon, lecsengette a foglalót, sajnos elkelt a kocsi. Dühünkben elmentünk Szigetvárra, megnéztük ezt a Swiftet. Rendesen megmutatták az autót, beindítottam, szépen duruzsolt a motor, minden stimmelt. Körbevitték a rétegvastagság mérőt, nagyon készséges, udvarias volt a kiszolgálás. Pár helyen többet mutatott a gyári értékelnél, mondták, hogy a két hátsó kerékratot meghúzták, illetve volt egy kis jégkár a motorháztetőn, ők javították. Mutattak képeket az autó átvételi állapotáról, látszott, hogy miről beszélnek. Ők értékesítették új korában ezt a járművet, az eladó megmutatta a saját kézírását a papírokon. Ők szervizelték a garancia lejártáig, utána a csaj tulaj szerelő ismerőse. Korrektül vezetett szervizkönyv, javításokról számlák, minden ahogy kell, nagyon meggyőző volt. Megalkudtunk, hogy 1,3-ért névre írva, téli gumi szettel, friss szervizzel (olajcsere, gyertyák stb.) az enyém lehet, beszámítják az én autómat, 1 év garanciát vállalnak. Erre jött a telefon Boglárról, hogy mégse foglalták le a kocsit, úgyhogy holnap menjünk érte. Hát holnap nem megyek Boglárra, mert ma engedélyt kértem a főnöktől korábbi távozósra, mondván megyek a kocsiért. Majd ha ráérek, esetleg megnézem, nálam van a pénz, én döntök. Még nem fizettünk semmit, de erősen hajlok arra, hogy a szigetvári legyen. A 40 párezer km nagyon csábit, szinte új autó, de ilyen ügyintézés után kicsit érdekesen tekintek a dolgokra. Ti mit gondoltok?

Új hozzászólás Aktív témák