Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyöször

    senior tag

    válasz tboldi #67963 üzenetére

    Falnál sosem sikerült értelmesen beállítani még semmit. Persze alapbeállításnak jó, csak utána ne egy éjszakai világkörüli turnéra induljon az ember. Menet közben látszódik jól, a távfény ha nem az utat csikarja végig, hanem felfelé pirít akkor totál semmit nem lehet vele látni. Mintahogy az is életveszélyes ha kicsit lejjebb sikerül belőni, és csak egy pár métert vesztesz a tompított fényéből.

    Némelyik szembejövő meg olyan szuperérzékeny, hogy 5 kmre vagyunk egymástól itt az alföldön de villog, hogy kapcsoljam le a távfényt. Aztán menjek vakon. Nekem az se baj, ha nem kapcsolja le egyáltalán a szembejövő, de ha 200 méterre mégis lekapcsolja akkor minden komfortigényem kielégíti. Nem is szoktam villogni. Mellénézek aztán jóvan.

    Persze egy 20 hetes retekkel a szélvédőn kívül belül én megértem, hogy rossz, ha virítok a fejébe, és csillámlik minden, de nem szokott érdekelni. Amíg én távfénnyel óhajtok menni mert úgy tartja kedvem pont az imént említett őzek miatt, akkor azzal megyek.

    ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

Új hozzászólás Aktív témák