Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZo72

    tag

    válasz bigdigit #67959 üzenetére

    Arra azért számíts, hogy az emelt fényerejű izzók (+100%, +150%, +200%) élettartama rövidebb vagy akár egész rövid is lehet.
    Nálam (Ignisben) a H4-es Osram Night Braker Laser (+150%) napi világítós használatban 4évet bírt, én ezzel elégedett vagyok, most tettem be az újabb garnitúrát.
    Viszont olyan véleményt is olvastam, hogy volt akinél csak hónapokat bírt (nem biztos hogy ugyanez), ahhoz meg drága egy szett belőle....

    Emellett úgy rémlik a H7-esek eleve rövidebb élettartamúak mint a H4-esek, ezt mintha Osram adatlapon láttam volna, ahol fel voltak sorolva egymás mellett az izzók.
    Sőt, állítólag az autó elektromos rendszerén is múlik, Toyotát, Skodát olvastam, hogy valamiért jobban nyírják az izzót, gondolom az ilyen "kihegyezett" teljesítményű izzók meg kényesebbek is.

    A Night Breaker Lasernek talán a Night Braker 200 az utódja de én nem akartam, próbálgatni, hogy esetleg drasztikusan rövidebb élettartamú, főleg ha még új típus.
    Nem reklám, csak egy példa webshop, de itt van sokféle, meg vélemények is vannak róla.
    https://lumenet.hu/shop_search.php?search=osram+night

Új hozzászólás Aktív témák