Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JSaN

    addikt

    En csodalkozom ezeken az 5-6 liter kozotti fogyasztasi adatokon amiket irkaltok.
    Mult heten kocsimat el vittem gyorsan 850km-nel az ezres atnezesre, mivel bejott egy nagyobb utazas hirtelen. Utana masnap bele toltam egy 1500km-es Nurnbergi fordulot. Vegig 140km sebesseget tartottam autopalyan, be allt 7.0 literre, ki se mozdult onnan. A vegen mikor jottem le balaton fele a 84esen ott ment le 6.7 literre. (6AT, 4WD ennyit szamitana?)
    A legalacsonyabb fogyasztasom 6.2 -6.4 liter volt, kenyelmessen a balaton eszaki oldalan vegig cammogva. (jelenleg 2300km van benne) [kocsim]

    Osszesegeben en az uj S-crossal meg vagyok elegedve, nagyon tetszik az Start-Stop rendszer, teljesen ki ismertem az adaptiv tempomatot. (Nurnbergbol haza a vegen jutott eszmbe hogy van ilyen :((( ) Azota ki ismertem es valami eszmeletlen preciz cucc automata valtoval egyutt. Feltem hogy hogyan teljesit autopalyan foleg nemetek kozt, meglepodtem milyen jol teljesit a nagy harmasok kozt (audi,bmw,merci) van nyomateka ha kell stb.
    Jo kis auto, ennyiert igy felszerelve a jelenlegi gazdasagi helyzetet figyembe veve plane.

    Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

Új hozzászólás Aktív témák