Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bajgunar

    aktív tag

    válasz Vibalazs #103877 üzenetére

    Én pl eleve a gmail-es fióko(ka)t végképp ilyen bóvli, lényegtelen oldalakra használom!
    Ami fontos, hivatalos, lényeges, csakis hotmail.com -os. Vagy outlook-os.
    Érdekes mód hotmail-be olyan szűrőt csinálsz, úgy tiltasz dolgokat, mint a huzat. Megint érdekes, hogy míg gmail-be hetente ~100 spam is landol, addig hotmail-ben, jó, ha van 8-10 havonta!
    Múltkorába kaptam pl gmail-en olyan spam-et, hogy tudják a jelszavam!!! És itt érdekes :F a jelszavam ~felét vissza is írta! S azzal "zsarolt", hogy ha nem fizetek xy összeget, akkor elküldi, 10 ismerősnek, hogy milyen poresz oldalakat nézegettem!!! Mert rögzítette a monitor képét, meg a webkamerát! Nah itt kibukott a dolog, hogy eleve nem jártam semmiféle poresz oldalon. A másik, hogy nincs webkamerám.
    Viszont az, h honnan tudta a jelszavan (~17 karakteres) első 7 karakterét? :F:F nah az érdekes volt...
    Persze töröltem, nem foglalkoztam vele...
    Mégse kapott egy ismerősöm se semmiféle emailt...
    Jah. Mert nincs is. Gmail totál le van húzva. Se ismerős lista, se semmiféle rögzítés, nyomkövetés, helymegosztás, ajánlás, mentések, névjegyzék is csak 2 embert tartalmaz... Én gyűlölöm gmail-t. Drive-ot is nagyon ritkán használom. Nekem az se felhőzzön semmit.
    Szóval gmail-es fiókhoz adott acc-on, nem csodálkozok.
    Steam is pl nekem a hotmail-esen van.
    Hotmail is eleve 20 karakteres, steam is 17 + telefon guard.
    Hát... Érdekes az eseted.

    Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

Új hozzászólás Aktív témák