Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vibalazs

    tag

    Hali!

    Már próbáltam felvenni a kapcsolatot a steammel is. Viszont visszaigazoló emailt nem kapok.

    Kezdem az elejéről.
    Meglett változtatva a jelszó egy sokkal bonyolultabbra mivel úgy itéltem meg, hogy egy sokkal erősebb jelszó biztonságosabb. Steam Guard bekapcsolva van. Ami szól ha bármi változtatás történik. Sajnos nem szólt. Egy nicoleoconner8975797@mail.ru címről törték fel a profilomat.

    Steamre beszerettem volna lépni és azt írta nem található @gmail.com -os email címem. Nagy nehezen sikerült megváltoztatni a jelszót és sikerült is belépni. De nem én kapom az emaileket.

    Másik problémám viszont az, hogy elvileg bármi módosítás történik kell kapjak valamilyen formában értesítést sms, email stb. Most az illető/k vagy hozzá fértek a telefonhoz, ami nálam volt vagy feltörték az email címemet is. Amin 2 lépcsős azonosítás van beállítva. Viszont innen sem kaptam semmilyen értesítést. És bejelentkezési nyomát sem látom. Talán a Steam -et játszották volna valahogy ki? Semmilyen formában nem kér visszaigazolást?

    Fórumon próbálom felvenni a kapcsolatot. Visszaigazoló emailt semmilyen címre nem kapok. persze az 1Euro-t leveszi.

    Elnézést ha nem ide kellenne írnom. De már kezd egyre jobban aggasztani ez az egész. :W

    szerk.: még azt hozzá tenném, hogy nem voltam belépve kb 1-2 hete. 2 napja történt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák