Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FireKeeper

    nagyúr

    válasz Urshini #8135 üzenetére

    az igazi nagy baj nem a dilithium/zen árfolyammal van, volt már ennél jóval rosszabb árfolyam mellett is olcsó kulcs. igazán nagy gebasz az EC-vel meg az exchange-el van sztem.

    állítólag pár hete/hónapja kivettek a játékból EC forrásokat, így a játékban termelődő EC kevesebb lett, míg a nyelők száma nem változott, vagy nőtt. ennek le kellett volna vinnie az árakat, de az exet (a közhiedelemmel ellentétben) nem a devek, hanem a játékosok formálják, és az árak a várakozással ellentétben pont hogy emelkedtek. ez a gebasz.
    az igazi nagy baj a top cuccok árazásánál van, illetve ott, hogy mekkora az árkülönbség egy fehér/zöld mondjuk fegyó, és ugyanennek a fasza módosítós lila változata között. azt ne mondd nekem, hogy az normális, ha mondjuk egy fehér DHC kerül nyamvadt 5-10ezerbe, ugyanannak az [Acc]x3 változatáért elkérnek 15 milliót. a hajó árak, kulcs árak, fegyó doboz árak mind az egekben vannak.
    azért van mondjuk ellenpélda is, mert a promó pakkoknak és a romulan survivor pakkoknak jobban kellett volna drágulni, mint amilyen árra beálltak most. bár asszem nem most lesz mikor megint lehet bogarat nyerni, szóval még drágulhatnak bőven.

    szóval gebasz van az ex-szel, ezt már én is észrevettem. kérdés, a devek is látják-e ezt, érdekli-e őket egyáltalán, fognak-e tenni valamit. volt szó fizetőeszköz reformról is, ez engem nem zavarna, amennyiben a vagyonom relatív értékét tartaná.

    steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

Új hozzászólás Aktív témák