Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz Gery D. #309 üzenetére

    Mostmar ertem a Lynx dolgat.
    Kulonbozo jatekokban : most kapasbol nem tudom melyikben van benne, asszem valamelyik uj Call of Duty-ban, benne van a magyar Hiuz, csak eppen Lynx neven, ami szinten Hiuzt jelent angolul (viszont tulajdonkeppen egy latin szo, ha jol tudom).

    Idokozben beugrott, hogy a forum elejere menjek, de onnan nem tudtam rendesen leszedni, vegul a moddb oldalon talaltam torrent-et, de rohadt lassu, 65 kb-el jo, 1,5 nap kell amig lejon, es ez csak az alap, kell meg hozza ugyanonnan a legujabb foltozas, aztan ra a magyaritas.
    Ezen dolgok sorrendjerol kellene az 1-es hozzaszolasba leird, hogy mit hogy kell, mert nekem sem vilagos, igaz meg nincs feltelepitve a jatek, igy nem ertem, hogy miket hova es miert kell masolgatni.Ez ervenyes a magyaritasodra is, mert annyi allomany van, hogy nem tiszta, mit merre kell veluk csinalni...

  • shield

    őstag

    válasz Gery D. #309 üzenetére

    "Saját ízlés alapján készítettem, ez sokaknak nem tetszik, ...."
    Szerintem félreértelmezted az egészet, mert rajtam kívül, talán néhányan megkérdeztük, miért ez vagy az az elnevezés a megszokottaktól, az nem azt jelenti, hogy nem tetszik a fordításod. A kérdezések is csak azért lehettek, mert több esetben is közösen döntöttünk el itt egy elnevezést, mert akik évek óta játszanak a modokkal, azoknak megszokottá válik egy elnevezés. Pl. egy egyszerű dolog, az alapjátékban és néhány modban, Zatonon Fűrészmalom elnevezés volt, erre valaki feldobta, hogy nem felel meg a valóságnak, erre megegyeztünk a Fűrésztelepben. Még emlékszem Antonius1978-nak a Toppant, Nyúrga stb. ötleteire..... :D Ennyi az egész. Lássuk be, a szokás/megszokás nagyúr, ezért nem kell személyes támadásnak venni. Írtad, hogy Te így gondoltad az elnevezéseket, azóta sem szólt senki emiatt, ha jól emlékszem.
    Szinte mindenki tudja, hogy mekkora munka egy fordítás, ami tiszteletet és elismerést érdemel.

    Antonius1978 nekem úgy rémlik, hogy valamelyik modban van Lynx(Hiúz) mesterlövész puska.

    S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

Új hozzászólás Aktív témák