Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B-L-A-C-K

    titán

    válasz humax #7795 üzenetére

    Szia!

    Sokat foglalkozok notikkal, + itt fórumon is sokat foglalkozok gépajánlásokkal, Sony-t általában kerülöm, mert mint tudjuk inkább a márkát kell megfizetni. Ez véletlenül került hozzám miután állítólag 2 hozzáértőnek sem sikerült megcsinálnia, gariba meg nem akarta küldeni az illető.
    Megmondom őszintén egyáltalán nem voltam elájulva tőle, egy majdnem 400 ezer forintos gépről beszélünk, anyaghasználata nem nagy szám, hangszórói jól szólnak, de ugye egyik noti hangszórói se ajánlatos nagyon nagy zenehallgátasra (legyen ez Dell/Sony/HP akármi...), attól függetlenül hogy pl JBL hangszórók vannak benne vagy bármi más jó minőség...Egy ~5 ezer forintos pc hangszóró szebben szól. A Sony garanciát nem ismertem, de ezen is megvagyok lepődve mi gyenge, tudásban meg ~400 ezer körül szintén gyengének tartom. Ilyen áron sokkal erősebb vga-val lehet venni gépet, és 2x jobb anyaghasználattal, illetve sokkal jobb garanciával.
    Ha meg valaki azért vesz Sony-t mert az van ráírva hogy Sony Vaio annak csak gratulálni tudok.

    Nem próbáltam rárakni win7-et....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák