Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • genius5000

    tag

    Hali.

    Van nálam egy SVE1512E6EW. Gyári WIN 8 al... Kéne egy kis segítség. Milyen "típusú" windows 8 jár hozzá? Pro? Ki lehet "nyerni" valahogy a termékkulcsát?

    Olvastam erről itt pár HSZ-el feljebb, hogy alaplapba van integrálva.. De belefutottam egy nem mindennapi problémába. elinditottuk a WIN 8 at, beállítottuk, de látva hogy csak egy partíció van, ketté akartuk szedni.. de innentől nem indult el semmi.. :S

    pendriveról feltettünk egy WIN 8 pro próbaverziót, gondoltam hátha automatikusan aktiválja. de sajnos nem. Esetleg ha a termékkulcsot ki lehetne nyerni, akkor tudnám aktiválni?

    Köszönöm előre is, remélem gyors válasz jön, ma délutánig van időm vele foglalkozni :S

    (félek hogy a helyreállítási partícióba is belekevert, és eltűnt, az lenne a legjobb, ha lenne valami support, mint az asian szekcionak van : Asian

    mert ezzel le lehetne szedni a modellhez tartozót.. de europait nem találtam...

    Ne akarj mindent megszerezni! Ne akarj tökéletes lenni! Te egyszerűen csak élj a világba!!

Új hozzászólás Aktív témák