Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FazekasLaci

    aktív tag

    válasz #27907072 #1055 üzenetére

    Én nem bízom benne, hogy lemegy... Én már régóta szemeztem Németországban ennek a korábbi változatával (11ZU). Annak sem változott az ára hónapok alatt... Már majdnem megvettem, amikor véletlenül megláttam az angol oldalon, hogy már itthon is lehet kapni az 512-es videókártyás változatot... Aztán jött a tudatos keresés :)

    Mellesleg ma kevés noti van még 512-vel. Szerintem 2-3 évig garantáltan nem lesz probléma a szoftverekkel, aztán 4-5 év múlva egy alsó kategóriás notival lesz azonos szinten. Legalábbis én a fél milás ASUS-ommal így voltam... Pedig akkor még csak 32MB volt a csúcs videókártya memória...

    Ezt tudtommal cserélni nem lehet (mármint a videókártyát). De van osztott memóriakártya része is, ami azért jó, mert sok progi csak azért nem indul el, mert a hülye programozók úgy írják meg, ha nincs pl. 256 MB memória a videókártyának, akkor még a legalacsonyabb felbontásban sem fut... Így valószínűleg a videókártyával nem lesz gond. Ma még egy Apple Macbook Pro sem tud ekkora felbontást...

    Sok tekintetben a Sony a piac előtt jár, csak hülyék a marketingesei, különben már olyan sikeres lenne, mint a PS.

    Laci - Ide is írhatsz nekem: fazekas@grasshopper.hu, vagy hívhatsz: 70/429-3200

Új hozzászólás Aktív témák