Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • papaya

    senior tag

    válasz cOxeR #20178 üzenetére

    Anno a spektrumon vagy valami ilyesmi csatornán volt egy műsor ahol olyan angol fazonokat mutattak be akik kiskocsmát csináltak a kertjükben faházban, vagy tégla építésből, de profi sörcsappal, meg bápulttal, székekkel berendezve. Ott az egyik pali azt mondta, hogy a férfiak sosem nőnek fel, csak egyre drágább játékszereket vesznek maguknak. Szerintem ez marhára igaz. Ők is tönkretehetik a falu kocsmájának megélhetését, de nem valószinű, mivel szűrik kiket engednek oda be magukhoz, kinek adnak italt akár ingyen is. Miért csinálják még is ? Mert örömet okoz nekik, és jól szórakoznak. De ha én betérek abba a faluba, engem idegenként valszeg nem fog beinvitálni, így nekem kell eldönteni melyik kocsmába térek be ha szomjas vagyok. Bárki képes felismerni hogy a hely késdobáló, vagy egy színvonalas pub. A fotózásnál is ugyan úgy megtudja itélni, hogy kihez tér be. Van olyan haverom akinek milliós dj cucca van, és kíválóan mixel, attól még nem akar diszkózni sehol sem, házibulikat néha bevállal nekünk. Egy másik meg fest, baromi ügyes, még sem értékesíti. Meg még folytathatnám sok másik példával, de szerintem felesleges. Szerintem egy fotós képességét, legyen bármilyen kókler, nagyon könnyű ellenőrizni. :R

Új hozzászólás Aktív témák