Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GalaHU

    őstag

    válasz Bogyó bá' #22348 üzenetére

    Az Account-okkal mostanában másoknak is van gondja. A SONY próbálja a több platform miatt létrehozott acc-okat egy közös alá terelni, de bőven van vele tennivaló...

    Engem a normál (gmail-es címen regisztrált) accom nem enged tovább az első frissítési kérdésnél, és 2 hete levelezésbe vagyok a Supporttal (jobbnál jobb gondolataik vannak, már a lábméretemet is bekérték). Aztán mégis csak arra jutottak, hogy csináljak egy új acc-ot...

    Mondom okés, és akkor mi lesz a "régi"-re regisztrált cuccaimmal, kiterjesztett garanciákkal? Erre egyelőre még nem jött válasz...

    A legszebb, hogy megpróbáltam egy kb 10 éve nem használt Mél-el belépni, ami láss csodákat, működött! (GDPR szevasztok!) szépen engedte is regisztrálni a 100-400-as obimat, de gyanús volt hogy a weblap full angolul volt. A meglepi akkor jött, amikor a 220Volt-tól kapott +2 év garanciát szerettem volna a kaparás után hozzárendelni, ugyanis közölte a weblap hogy adjam meg régióhelyesen... Az itthon vett lencséhez, a vele együtt átvett kódhoz...

    Kiderült, hogy ez a regem (a nevem ugyanaz) amerikai címet tartalmaz, tehát amcsi vagyok és punk-tum! Sebaj, gyorsan átírom a címem és mehet tovább! Aha, a szolgáltatás gyorsan átváltott "jelenleg ideiglenesen nem elérhető" státuszba (2 napja folyamatosan) azóta meg patthelyzet... :) Elviekben van még vagy 340 nap hogy ez az eset megoldódjon (egy éven belül lehet ugye a garit kiterjeszteni) de azért bosszantó, úgyhogy várom a Support újbóli jelentkezését!

    (Mondjuk tényleg egy katyvasz az acc-ok rendszere a SONY-nál, de leginkább ők tehetnek róla. Mind a vázat, mint a régi telefonomat, mind pedig a PS3-amat más-más helyen kellett regelni, nem csoda hogy nincs egyezés, párszor költöztem. Ráadásul ők kényszerítettek rá a PS-nél, hogy amcsi címet adjak meg, mert itthonról nem is lehetett beregisztrálni és acc-ot létrehozni. Amikor meg már évekkel később ment itthonról is, akkor sem lehetett a meglévőt megváltoztatni, újat kellett párhuzamosan csinálni. Szóval van baj, de majd megoldják...)

    Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

Új hozzászólás Aktív témák