Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • malipython

    friss újonc

    Sziasztok! A véleményeteket szeretném kikérni!

    KD43XG8396 -om van.

    Eddig is észrevettem, hogy fátyolos a kép sötét jeleneteknél (nem fehér foltos, hanem inkább úgy jellemezném, hogy a fekete részeken "homogén enyhe sárgás háttérvilágítás" látszódik).
    HDR esetén ez még inkább jellemző, a betekintési szögről ne is beszéljünk, mert konkrétan még fátyolosabb ha nem teljesen szemből nézem. Ez most az edge LED miatt van? Mert tegnap előtt végig néztem a Netflix- en a The minions of Midas című minisorozatot, amely 4k és ráadásul HDR is, és konkrétan ÉLVEZHETETLEN volt a sötét részeknél, már kifejezetten zavaró fátyolosságot tapasztaltam, ez a sorozat pedig tele van sötétben játszódó jelenetekkel. Utána néztem a 3% nevű sorozatot, ami nem HDR támogatott, és az már kevésbé volt fátyolos. Kérdésem, hogy ennyi pénzért ez jár, vagy szervizelni kellene? Még garis. Mert hogy nem gondolom egy kajli tv- nek, és 2019- es modell. Sokkal olcsóbban látok még 55 colos TV-ket is, akkor azok milyenek, ha ez ilyen???

    Köszi a válaszokat!

  • malipython

    friss újonc

    válasz #16820480 #55842 üzenetére

    Bánom, hogy ezt vettem meg, ha ez nem hiba, hanem alapból ilyen a készülék. Csak tudnám, minek ez a rengeteg felskálázó tulajdonság, meg HDR, meg 4k, meg reality creation, stb, hogy ha a sötét kép élvezhetetlen, a betekintési szög értékhatára pedig 0,5 fok... :D Inkább vettem volna occsón egy sima full HD smart tv- t fele ennyiért (vagy még kevesebbért), aztán kész, ennyi erővel... :((

Új hozzászólás Aktív témák