Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nilux_1

    újonc

    Sziasztok!

    Mostanra sikerült félretennem annyit, hogy megvegyem álmaim tv-jét. (Koplaltam eleget) Eddig a kiszemelt készülék, a Sony W859c típus, 65" méretben. Kimondottan pc és ps4 játékok tömkelege futna rajta (nem online, tehát single player) és nagy ritkán egy-egy film. Tv adásokat nem nézek. Input lag, ennél a készüléknél rendben van. VA panel párti vagyok. Korábban volt pár IPS monitorom. Nem tetszik a szürke 50 árnyalata. Szóval a nagy kérdés, ami felötlött bennem. Mi lenne, ha ebben az árban (esetleg kis pótlással) inkább egy 4K-s, szintén Sony készüléket vásárolnék, a fentebb írt célokra? A követelmények is u.azok, tehát lag / panel. Ha valaki tudna ebben segítene nekem, virtuálisan kezet ráznék vele :) Esetleg maradjak az eredeti (Full-HD) tervnél? Előre is köszönöm :B

  • nilux_1

    újonc

    válasz dota1 #21030 üzenetére

    Köszönöm, hogy segítesz a döntésben! Az a baj, hogy tudomásom szerint az X8..c IPS panellal gyártott, így az nálam kiesett a pikszisből. Egyébként képileg, minőségben jobban teljesít az X8 mint a W8 egy átlagos FullHd film és PC / PS4 játék alatt? Párommal néhány évig nem cserélnénk le a tv-t (s remélhetőleg egymást sem :) ) ezért vacilálok rajta, hogy vajon mennyire érdemes még a FullHd-t venni. Persze belépőszintű 4K-t sem akarok. Vajon a PC / PS4 játékok FullHD (1080p) felbontáson, hogyan mutatnának a 4K-n? Sokat számít, hogy nem natív felbontáson mennek? Ha igen, nyilván a FullHD tv-t kellene választanom.

    n000rbi: Köszönöm neked is a segítséget. Eddig 1/1. Várok még, hátha valaki mond pár okosságot a bajomra.

    Észrevétel: Lag terén jobban teljesít az X85..c, mint a W809 / 859c, és egyébként oly csekély mértékkel, hogy sztem az nem is tényező. Már csak a felbontás kérdés maradt hátra / képminőség.

    [ Szerkesztve ]

  • nilux_1

    újonc

    Köszönöm szépen a segítséget a választásban, mindenkinek. Még jó, hogy nem ugrottam bele korábban, a w859-be. Remélem nem fogom megbánni a 4K-t. Mondanám, hogy a segítségért cserébe, ha megérkezik a készülék, hivatalosak vagytok egy mozira, de azt hiszem ez nem kivitelezhető :U Még egyszer köszönöm nektek! Szép napot!

Új hozzászólás Aktív témák