Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joe999

    tag

    válasz B-L-A-C-K #7688 üzenetére

    Valamelyik 8-as szériájú 42"-es Sony-val szemezgettem, de még ez is határeset. Nem túl nagy a hálószoba és ha akarnék sem tudnék nagyobb TV-t berakni. Valójában nem is akarok mert engem tényleg eléggé zavar a T-Home SD adások sz@r minősége.
    Amúgy az egész vásárlási láz dolog úgy kezdődött, hogy a gyerek TV-je tönkrement és arra gondoltam, hogy megkapja az én SHARP-omat, és a hálóba veszek újat. Aztán kezdődtek a nyűgjeim. Az egyik az, hogy van egy törött kijelzőjű netbook-om, amit leszerelt kijelzővel használok így téve smart-á a nem smart-os TV-met. Sajnos ezen viszont csak D-SUB van, amit az általam kiszemelt készülékekről már érthető módon lespóroltak. A boltokban kipróbáltam több TV smart funkcióját és arra a következtetésre jutottam, hogy az én megoldásomhoz képest mindegyik visszalépés. A másik dolog pedig az, hogy a jelenlegi TV-m háttérvilágítása gyakorlatilag tökéletes mind homogén fekete, mind fehér háttér esetében. Az általam megnézett TV-kről ez nem mondható el. A boltokban a feketét persze nem igazán lehet megnézni, viszont azok a piszkos foltos fehérek elborzasztottak. Ebben még a Sony KDL42W805 volt a legjobb, de az általam tesztelt példányon is volt két kisebb piszkos folt alul. Jelenleg ott tartok, hogy hagyom az egész hálószobai vásárlást a fenébe és veszek a gyereknek egy KDL32W705-t. :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák