Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ger_man

    senior tag

    válasz Piftuka #68795 üzenetére

    Szia!

    Szerintem nincs abban ellenmondás, ha egyrész kevesli Vincent a zónák számát a Sony-nál, de közben másik gyártót ekéz amiatt, mert hiába van benne 2x annyi mint a Sony-ban, nem tudják úgy vezérleni szoftveresen mint a Sony-t. Jobb lenne, ha több lenne a Sony-ban? Egészbiztosan (ezt szeretné Vincent is) de ennek ellenére még mindig ez a legjobb. És a videó alapján egyetértek vele. Kétszer annyira drága? Igen sajnos. Megéri-e? Ezt mindenki döntse el maga. :)

    Én a Sony-ra egyébként olyan dolgok miatt vagyok zabos, hogy szofveres támogatásuk nem a legjobb. Házon belüli eszközeik nem a lehető legjobban vannak összefésülve. Vegyük például a 360 Reality Audio tudású WH-1000XM4 fejhallgatómat, amit ha a szintén 360 Spatial Sound-dal vértezett TA-AN1000-es erősítőre kötök, akkor sima 2.0-ává alakít bárminemű hangfájlt. Borzasztóan bosszantó. XR tv-hez is szükség van hozzá egy ilyenre: WLA-NS7, ami még csak nem is tudja az LDAC-ot, amit az erősítő meg igen. :W
    XH95-ömmel ez a kütyü meg nem kompatibilis, vagyis igen, de akkor sincs 360-as hangzás. Xperia mellett viszont még 360-as felkonvertálást is tud a fejhallgató... ki érti ezt :F

Új hozzászólás Aktív témák