Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Joshi

    titán

    válasz vlevi #42964 üzenetére

    De miért nem veszel egy külső médialejátszót? Pl Amlogicos kütyüt simán kapsz 10-15k-ból ami sokkal jobb mint a tévé belső lejátszója és nem terheled a tévét. Egyébként még youtubozni is tudsz vele, nem kell a tévével kínlódni főleg ha nem szereti.

    Sajnos a Kép a képben funkció nagyon gáz, azt hittem legalább a tévé műsor mellett megy mondjuk egyik HDMI bemenet képe. Hát nem megy, csak a Home funkciókat lehet így elérni mint yt, böngésző és egyéb telepített appok.

    Ezt most PC-ről oldottam meg egy usb-és DVB-C vevővel, így egész korrekt. A rumlit ne nézzétek az asztalon. :DDD Ja meg a mobil kamerája is elég gagyi, élőben nem ennyire sötét a kép.

    [ Szerkesztve ]

  • ArthurShelby

    addikt

    válasz vlevi #42964 üzenetére

    Nekem is volt hogy meghülyült a tv (w80c), de mióta fw reset volt jó. Szerintem túl sok alkalmazást tiltottam le, olyat is, amit nem kellett volna. Illetve nem frissítek fw-t, én maradtam android 6.0-n. YouTube kliens sem frissülhet, a többi alkalmazás ami van, igen.
    A többi alkalmazás az xpolre fájlkezelő (már átszoktam totalcommanderről, ez talán egy kicsit jobb), és avi-k lejátszására mx player pro (bár lehet nem ez a legjobb). Ezen kívül van még kodi és spmc, de ezeket ritkán használom. Általában vagy tv, vagy nas-ról xplore-ral böngészve videó alkalmazással megnyitva használom a tv-t. Ritka eset, hogy valami miatt kell az mx player, vagy kodi/spmc.
    Így mostanában semmi bajom nincs a tv-vel, talán csak a lassú csatorna váltás.

    [ Szerkesztve ]

    A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

Új hozzászólás Aktív témák