Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tutuhawer

    őstag

    válasz Landon #2414 üzenetére

    játékra kellene talán... Majd kelleni fog egy TV játékra, de nem vennék playstationt /sose volt... rá pénzem/, hanem a telefonomon játszom autósat, a képernyőn meg látom. DE! A jövő zenéje lesz, nem Sony TV-t vettünk ma délután. Mindenesetre a következő az lesz, és minden info jól jött, legalább kicsit képbe kerültem. Főleg a minőségről, szériákról tudtam meg sokat, meg a vezetéknélküli kapcsolódásról. Jár a piros pont a válaszokért :R

    NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

  • Warck

    tag

    válasz Landon #2414 üzenetére

    Hm érdekes amit írsz, de tény,hogy a Sony meg téveszti a vásárlóit "gyenletes mozgó jelenetek a Motionflow XR 200 Hz technológiával - A sportközvetítések és az eseménydús jelenetek észrevehetően egyenletesebbek és élesebbek lesznek, és minden műsortípushoz más-más megtekintési módot választhat. Nos aki meg vette a w650-est az meglepődik hogy egy led mozgás javítást tapasztal,amit még a sony egyes szaküzleteiben sem ajánlanak, a fényerő túlzott csökkenése miatt. Sajnos kevés szaküzlet beszél erröl,hogy ez a MotionFlow egy jó kis szívatás ! Én is meg vettem az ex650-est és elég sok beszélgetésbe került rájönnöm,hogy itt igen is megtévesztés van. Mert a MotionFlow,-rol azt írják amit fent idéztem. A Sony helyes eljrása az lenne,hogy ki írná,hogy a mozgás javítás, inerpoláció csak bizonyos tipusban elérhető ez alatt, csak led mozgás javítás van !! Ha tudsz erröl a valami angol nyelvü infót az jólenne,hogy miért is kapcsolta ki a sony ezt a parasztvakitást !

Új hozzászólás Aktív témák