Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kabel15

    aktív tag

    válasz cabii #1940 üzenetére

    Ezt akartam is kérdezni, hogy miként játszod le a filmeket.
    Ezek MKV filmek voltak egyébként? Gondolom igen mivel TV csak ezt viszi ami jó minőség.
    Én "Digitális BluRay lemezt" szeretnék majd ráküldeni. Viszont itt felmerült a kérdés, hogy mikor össze kötöm a TV-t a géppel akkor elvileg PC módba rakja magát a TV nem? A PC mód engedélyez minden féle beállítást?
    Vagy ezeknek a 400hz es meg 800HZ es képjavításoknak csak tévé adás közbe van értelme? Tegnap vissza olvastam 2013.06 hótól az összes hozzászólást itt a topicba (Igen kicsit unatkoztam) és elég szép kis vita volt itt a valós meg a javított HZ ről. Nem is akarok ismét vitát indítani!!! Csak ez érdekelne.

    Engem a belső lejátszó nem nagyon izgat. Én a mostani PC met fogom kinevezni lejátszónak.
    Egy sima XVID filmből mit képes kihozni a belső rendszer? Olvastam, pl a SONY házimoziknál, hogy a sima régi DVD ket is sokkal jobb minőségben élvezhetem, mert feljavítja a képet. Jó persze xvid ből nem várok BluRay minőséget. De valamit csak csinál ha már le van írva. Max megtéveszti a vásárlókat :D

    Asus P8H67 / Asus GTX 750Ti / Intel I5 2500 / Kingston fury hyper 2x4gb

Új hozzászólás Aktív témák