Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Svédország

    csendes tag

    válasz krx21 #17041 üzenetére

    krx21 elolvastam a belinkelt Triluminos okosságot :) amit még egyszer köszönök. Elég meggyőző a különbség a Triluminos kijelző javára. Bár az igazsághoz hozzátartozik az is, hogy megnéztem a cikkben található (igaz két telefon által megjelenített) kijelző közötti különbséget, és míg a tengerparti, illetve a városi kép szebb a Triluminos kijelzőn (szubjektív megállapítás), addig a vihar közeledtét megörökített képen jobban tetszettek a Super LCD 3 kijelző hidegebb színei. De persze továbbra is a Triluminos áll közelebb hozzám is :).

    Viszont még mindig nem tudom, mitévő legyek a készülék választását illetően...
    Mert sok helyen olvasni továbbra is, hogy a belépő szintű készülékeknek (értsd UHD 4K) van "bajuk" rendesen a tartalmak megjelenítését illetően, illetve 4K-s tartalmat is csak igen keveset lehet találni egyenlőre.
    Míg egy kiforrott prémium felső kategóriás készülék megbízhatóbb és talán néhány modell esetében még szebb is mint az UHD 4K .

    Bár azt gondolom, hogy amiket néztem UHD 4k-s készülékeket, talán már nem a belépő szintű kategóriába tartoznak :)

    Ami a lényeg, hogy sportot és filmeket néznék rajta leginkább és a gyors mozgások vagy egyéb befolyásoló tényező miatti képelmosódásokat mindenképp szeretném kerülni.

    Tudom, nem ildomos egy Sony fórumba ide írni, de lehet megnézem még a Samsung modelleket is, bár a mostani TV-m is egy Sony :). Hátha ott is megtudok okosságokat.

    De annak örülnék legjobban, ha valamelyik Sony modell tudna meggyőzni ;) :)

Új hozzászólás Aktív témák