Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mankó

    veterán

    válasz adamos87 #1703 üzenetére

    Nekem 55-ös van, Digi-m van, full hd-t és 3d-t is nézek, xbox 360 van rákötve.

    A 751-hez kapsz 2 db 3d szemüveget, a minősége tökéletes, de kényelmetlen. Nyomja az orrnyerget és a fület hosszú távon.
    3d tökéletes, de filmek alatt nem igazán jön ki a 3d varázsa. Animációkban fenomenális. Full HD gyönyörű. Hangja nagyon doboz hangú, sokkal rosszabb mint a régi Samsungé volt. Érdemes beszerezni egy házimozit mellé. Filmeket média lejátszóról nézem, így a beépített lejátszóról nem tudok nyilatkozni, de talán az mkv-t nem támogatja.
    Xbox játék módban tökéletes, nem látok után húzást. F6400-am nem volt, egy HD ready Samsungról váltottam.
    Garancia: úgy tudom 2 évvel mennek, de én akcióban 5 évvel kaptam.
    Nálam negatívum a DTS támogatás hiánya, és a doboz hang, lekapcsolás után még sokáig hallom a kondik pattogását. Van bevilágítás is, ami átvezető képeknél látszik (máshol nem), amikor semmilyen képelem nincs a sötét képernyőn. De ez igazából az lcd hátrányának róható fel. Ennyi pénzért jó választás volt.

    Vállalható darab, ha jó áron még hozzájutsz egy bontatlan példányhoz. Kiállítási darabot már én sem vennék, mert kitudja hány órát ment.
    Sok szerencsét, hogy találj!

Új hozzászólás Aktív témák