Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Warck

    tag

    válasz nismoka #1339 üzenetére

    Nálam se lehet, ezért fura,hogy a sony szerint valós 100Hz-es MotionFlow van a készülékben. ill a külföldi sony honlapján is ha a tv le írásánál, oda van írva a MotionFlow és alá van húzva és ha rá megyek,akkor azt írja amit itt beszélünk, hogy képbeillesztést használ. Ezért is írtam,hogy más is írjon a Sony-nak,hogy mit írnak vissza,hogy van akkor ez az képbeillesztéses téma, ill miért nem lehet külön állítani, a MotionFlow-t. Csak a led mozgás javítással működik. Szóval fura ez az egész. A lényeg,hogy jó lenne tudni,hogy akkor most mi is igaz. Mert a sony honlapján is csak interpolációs MotionFlow-ról beszélnek, ill a MotionFlow- pro még a led sor villogtatásával is segíti. Viszont a w szériában, benne van a képkocka elsötétítés, ami nem rossz. De az biztos,hogy nem bántam meg. Ami fura,hogy előtte a 32-collos verzió volt nekem, és annak olyan volt a képe, mint a 40 esnek, be kapcsolva a led mozgás javítással. annál nem kellet be kapcsolni a led mozgás javítást. Annak alapból lágyabb képe volt mint a 40-esnek. Itt látszik,hogy más a panel és az elektronika. De nem bántam meg,mert ütős képe van. A led mozgás javítással, igen csak lágy képet kapok. ami nekem bejön,míg másnak lehet,hogy nem. Remélem érthetően fogalmaztam.

Új hozzászólás Aktív témák