Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • walter70

    tag

    válasz dondusfi #50572 üzenetére

    Szia,
    XF-7596 van,gondolom,ugyanaz a sorozat,csak tavalyi.Szerintem a mindennapi tévézéshez teljesen megfelel.A neten található ajánlás (rtings) alapján állítottam be, így a színek is ,a kontraszt is nagyon jó.Régi tévénk után (Lg led) ég és föld a különbség.
    Hálózatba van kötve,nasról nézünk filmeket médialejátszón keresztül,de pl. sorozatot szoktunk nézni a saját lejátszóján is,illetve lehet archost,embyt,plexet meg egy csomó mindent telepíteni rá.
    Talán eddig egy olyan film volt,aminek a hangját nem tudta lejátszani,mindent vitt eddig.
    Netezni nem használjuk,néha youtube,a kezelhetőség,gyorsaság megfelelő,nem tapasztaltam olyan negatívumot,amit az androidos tévékről szoktak írni.
    A fentieket úgy írtam,hogy nem vagyok szakértő,élőben nem hasonlítottam másik tévéhez,nem néztem tesz ábrákat.Tehát felhősödésről,illetve hasonló ledes betegségekről nem tudok beszámolni,mi "csak nézzük " a tévét,nem keresem a hibákat.
    Amennyire tudom a Sonynak ez az alap kategóriája és mi tavaly egy Telecomos akció keretében szinte féláron vettük,amit vártunk tőle,azt hozza is.

Új hozzászólás Aktív témák