Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mexel

    veterán

    A múltkor szenvedtem droidos tv -re kötött külső usb3 házban lév 500gb-os ssd-vel, hogy a már regyisztrált eszközt frissítés után nem látja regisztráltnak a tv.
    most ismét itt vagyok ahol a tv ésgondoltam megcsinálom újból. Lementettem minden adatot az ssd-ről, formáztam exFAT-ra és odaadtam a tv-nek üresen hogy vegye birtokba felvételhez. Megkérdezte akarom-e? Igen igen akarom akarom!
    Leformázta és adott neki nevet: HDD6

    Megnéztem win alatt: nincs betűjel. Sebaj, adtam neki, de sajnos NTFS-re formázta át, nem hagyta meg exFAT-nak.

    Másoltám rá pár dolgot, visszaraktama tv-be, minden oké. Ismét kivettem, és a tv eltávolította a betűjelet, ismét nem látja a PC.
    Ha próbaképpen átformázom exFAT-ra és rámásolom a signature fált ismét nem ismeri fel, muszáj engedni neki újból az NTFS formázást.

    Szóval marad az NTFS. De jó. A normális torrentnek így lőttek is kb. ( néha boxon lenne az ssd)
    A másik: mindig ezt fogja játszani hogy eltávolítja a betűjelet?
    Az Android 7-el nem volt ilyen idióta a tv és a 64gb-os pendrive-al nem csinálja ezt.
    Mi baja az ssd-vel, miért így oldja meg? Mit csináljak hogy működjön normálisan? Már nagyon unom és bánom a droid 8 frissítést.
    Hiába van droid tv nem úszom meg a külső tv box használatát ehhez a tv-hez sem úgy látszik, akkor meg sok értelme nem volt ilyet választani.

    Van valami ötlet-tapasztalat hogy mit lehet ezen kívül tenni egy rádugott eszközzel, vagy törödjek bele hogy ezt tudja.

Új hozzászólás Aktív témák