Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szaszapi

    őstag

    Nekem is 65" méretben van az XF9005. Bekalibráltattam, színek teljesen rendben vannak. Egyedül a tévén a Netflix alatt jó a Dolby Vision. Amik mostanában felkerültek SL DV anyagok, és amiket én is készítettem vagy piros vagy zöld színűek. Inkább ez az idegesítő, hogy a szaros fagyogatós Sony asztalijukon meg tudták oldani hogy SL és DL DV anyagok is működnek USB-ről, a tv meg csak az SL-t támogatja, de release-ek hibásan jelennek meg. Más tévéknél is megy a szívás, anno én is azért vettem meg a Himedia médialejátszót, mert úgy harangozták be hogy DV képes lesz, és mégsem. Jelenleg nincs semmi jól működő DV lejátszó, mert Shield meg Apple is csak vagy Netflix vagy SL-t támogat! Talán még az Oppo, de az sem visz mindent rendesen...

    Igazából nálam az verte ki a biztosítékot hogy nem lesz a készülékre Pie sem, mert mint kiderült a 2016-os tv-be már ez a hardver volt építve, így már max biztonsági frissítéseket kapunk....
    Nem is azt várom el hogy minden DV anyagot le tudjak játszani a készüléken, de már rohadt idegesítő ami megy a HDR10+ és DV között mi ingyenes meg mi license alapú, és cserélgessük évente a műszaki cikkeket, mert semmi nem kompatibilis.....

Új hozzászólás Aktív témák