Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mirai22

    csendes tag

    Sziasztok!

    Egy kis íránymutatásra lenne szükségem. Tv vásárlás előtt vagyok. Mivel a lakásban nem lettek kialakítva a tvnek kábelek ezért online nézek immáron egy éve tv-t. Ehhez nem volt szükségem másra mint egy androidos tv boxra amire a UPC Horizon Go és a Digi appját le tudtam tölteni. Minden szolgáltatás akadály nélkül müködött. Az új TV vásárlásakor viszont szeretném ezt a kis kinai boxot is kiiktatni (és egy távírányítóra szorítani az írányítást). Ez erősen ritkitja a mezőnyt (LG, Samsung kiesik mert saját oprendszere van amire nincsenek a fenti TV appok). Versenyben maradt a Philips és a Sony, de itt nem kell azt hiszem sokat magyarázni, hogy miért a Sony a befutó. Így jutottam ide hozzátok, ahol szeretnék egy kis megerősítést kérni, hogy a TV android rendszerén használja-e valaki a fenti appokat, azok müködnek-e minden gond nélkül?

    A másik a tv választás kérdése (ez tudom, hogy neverending story, ezért leszükítettem két típusra az igényeimnek és a pénztárcámnak megfelelően a kínálatot: Sony Bravia KD-55XD8005
    , Sony Bravia KD-55XE8096

    Ti melyiket ajánljátok?

    Köszönöm a segítséget előre is!

Új hozzászólás Aktív témák