Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Algieba

    őstag

    LOGOUT blog

    Beléptem én is a klubba. Pénteken ide-oda szaladgáltam a T-Mobilos üzletek között, mire az egyikben megszántak és egy vidéki viszonteladójuktól felhozatták nekem az ott lévő egy példányt. Egyszerűen még a nagy fő fő boltban se volt belőle. Aki venni akkar, annak azt kívánom, hogy jövő héten már ne legyen olyan gondja mint nekem, hogy futkosni kelljen utána. Egyébként megérte megvennem. Persze adatkábel se volt a T-Mobilban hozzá, ezért a Pannonban vettem a K500-hoz valót, ami értelemszerűen jó a K508-hoz is. Sikerült az adatkábelt csatlakoztatnom, és már két mp3-at meg egy rakás képet rátöltöttem. Tényleg, ki az a lüke, aki igénybe veszi a letöltő oldalak szolgáltatását? Még hogy egy kép 300 Ft! Annyi háttérképem meg egyéb képem van már benne és olyanok amik nekem tetszenek teljesen ingyen, hogy csak na. És még csak 24 órája van nálam. Telefonálásra még nem is használtam. :DD Arra ott van a régi telóm a Nokia 3510-es.
    Aki dumálni akat velem a telóról, azzal örömmel beszélgetnék. A rokonaim már menekülnek előlem. Ők nem értékelik a technika varázsát. :DDD

    A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

Új hozzászólás Aktív témák