Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zoli03

    őstag

    válasz nemdan #8253 üzenetére

    Nekem jobban tetszik az SJ4000, azt tartottam meg, az AS20-at adtam el.

    - Nekem nem tetszik annyira a képe, nem elég éles, stabilizátorral olyan, mintha egy 720p-s videót néznék
    - Stabilizátor nélkül élesebb volt, de az SJ4000-é még mindig jobban tetszik. Pedig sokkal magasabb bitrátával vesz fel, mint az SJ4000.
    - Nagyon kevés az alap tartozék hozzá, szinte semmi sem jár hozzá. Persze plexi dobozra meg műanyag talpra költöttek.
    - Rossz, hogy nincs kijelzője. Nem látom pontosan, amit a kamera lát. Wi-Fi-n persze nézhetem a képét, de macerás, sokszor nincs kedvem elindítani.
    - Fehéregyensúly kezelése tényleg jó, de nekem az SJ4000-é is jó manuálisan
    - beltérben zajos a képe. Lehet, hogy kevésbé zajos, mint az SJ4000, de nekem így se üti meg a használható szintet.
    - Slow motion jó, de a 120 FPS szerintem kicsit kevés. 240 FPS-sel már tényleg hasznos lenne, így kicsit olyan érzésem van, hogy van benne, de olyan sok mindenre nem jó.
    - Akku üzemidő tényleg jobb, de az SJ4000-hez olcsó az akku, szóval annyira nem nagy hátrány
    - Nekem nem tűnt annyira minőséginek a kamera, mint amire számítottam. A csatlakozókat rejtő ajtó főleg nem, meg idegesítő is, hogy állandóan nyitogatni kell, és nem is működik olyan finoman. Kíváncsi vagyok, hosszú távon mennyire bírná. Az SJ4000-nél nincs ajtó, egyszerűen bedugom az USB kábelt, és kész. Szerintem felesleges is az ajtó, úgyis tokban van, ha olyanok a körülmények.
    - A gombjai jobbnak tűntek, mint az SJ4000-é, tokban sokkal jobban lehet kezelni
    - Menüje nem tetszik annyira, főleg a beállítások. Sokszor a használati útmutatót néztem, mert nem jöttem rá, mit akar kiírni a kijelzőn.

    22500 Ft-ot megér, de 45000-et nem, 60000 Ft-ért meg kész rablás.

    Azért nem raktam off-ba, mert az SJ4000-ről is szó volt.

Új hozzászólás Aktív témák