Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kisbongyor

    csendes tag

    válasz vertigojames #79 üzenetére

    Ezt a belső levelet kaptam az Aliexpress-en:

    "Dear Customer,

    Wish you a nice day.
    I am writing to tell you something about the declaration of your order in our store. You parcel will be declared as Tablet PC during customs clearance. And the declaration value will be defined as the 60% of the true value of your tablet. If you have any questions, please feel free to contact us.

    Best regards,
    Eileen-Eternal Team"
    És ez után fél nappal kaptam az UPS-től - ja igen, nem UPC :) - e-mailt hogy a tracking number-öm alatt követhetem a szállítást, és hogy előreláthatólag nov.26-án kézbesítik a csomagom.

    Nem, az UPSnek nem írtam meg :) viszont az Aliexpress-es "ha kérdésed van a szállítással, írj ide" opcióba igen, megírtam, hogy legyenek szívesek törölni a rendelésemet, ha a kifizetett és feltüntetett ár mellé hozzászámolnak... Meg hogy nem tudom értelmezni a levelet nagyon, hiszen a vámot az én országom veti ki, v mi a szösz :) Erre kb most kaptam választ:
    "Sales Anya ET: Dear Friend,

    Good day.

    As you know, tax happened in your Customs. If we declare low value on invoice, which way will save your tax well. Generally the Customs charge tax based on the value shows on its invoice.

    Best Regards.

    Anya Eternalteam"

    Lehet h fatálisan félreértettem és azt írták meg, h 60%-os árat tüntetnek fel pont azért h ne kelljen fizetnem többet...
    Semmilyen dokumentumot nem kaptam még...
    Ez a legutolsó levél az UPStől (ja, nov.23-ra írja nem 26... De ez mindegy is :)
    "Ezt az üzenetet a ETERNAL TEAM kérésére küldtük, hogy értesítsük Önt arról, hogy az elektronikus szállítási adatokat elküldtük a UPS-nek. A legfrissebb szállítási információkat az alábbi nyomon követési hivatkozásra kattintva, vagy közvetlenül a ETERNAL TEAM vállalattól tudhatja meg.

    Fontos kézbesítési információ

    Beütemezett kézbesítési időpont: 23-november-2012

    Mit gondolsz?
    És köszönöm a segítségedet...

Új hozzászólás Aktív témák