Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • F-ECT$

    titán

    válasz Paca2 #1392 üzenetére

    Ha jól emlékszem te vettél Galaxy W-t. Mi volt vele a baj, mi lesz helyette?

    Dive ever, work never.

  • bokrosolajos

    őstag

    válasz Paca2 #1392 üzenetére

    Ne írd már azt, hogy folyamatosan sírtok. Nálatok ilyen egységes ellenségkép alakult ki, ami már beteges mértéket öltött.

    Senki nem írja folyamatosan azt, hogy végbélsár a termék. Nem ez így nem igaz. Az eladás/megtartás dilemmáját az okozza, hogy a HW maga nem rossz, csak a SW gyengécske. Ma a hasonlatok napja van, ezért leírom, olyan, mintha lenne egy gyönyörű barátnőd, tökéletes lábakkal, darázs derékkal, méretes, szemet gyönyörködtető cicikkel, búgó hanggal, akit bárki megkívánna, csak a szája büdös. Egy darabig gondolkozol rajta, hogy de nagyon jól néz ki, csinálhatod hátulról is, akkor úgysem érzed, nem annyira visszataszító ...

    Igen, én leírtam már többször mi a bajom vele. De speciel ő most írta le először, és utoljára. Azért most írta le, mert eladta a készüléket, nem fog többet ide járni. Azért most írta le, miután már tudja, hogy nem fog ide járni, mert eddig tartott attól, amit most meg is kapott érdemtelenül.

    Mert ha azt írta volna, hogy egy palánkon átbillentős marketing rizsa áldozata lett ezzel a készülékkel -ami egyébként is igaz - akkor valamennyire érthető is lenne a fanok részéről a zúgolódás.

    De nem, ő csak annyit írt: akinek eddig is bejött a bada tokkal-vonóval, annak a 2 is örömére szolgál majd. Akinek pedig eddig is voltak ellenérzései, ezután sem lesz a szerelmese a koreai OS-nek.

    Ennyit írt és nem többet!

    Hagyjuk már ezt a kollektív bűnösözést!
    XXI. században élünk, fogjuk már fel, hogy nem vagyunk egyformák!

    Ha nem temetkezési vállalkozó lennék, és pingvines jelem lenne, akkor én tuti nem kardoskodnék, egy kiismerhetetlen, zárt OS mellett egy nyílt ellenében. Úgy érezném magam, mint a GreenPeace aktivista, akinek a havi appanázsát egy atomerőmű fizeti
    :DD

    Peace

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák