Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyulank

    addikt

    Sziasztok!
    Telepítettem a Samsung Theme Designert, és csináltam benne egy töltöttségjelzőt.
    Igazából mást nem nagyon tudtam benne csinálni, viszont ezt sem tudom hogy kell alkalmazni. Esetleg van valami, amivel több telepített témából csinálhatok egyet? Pl. az egyikből az ikonokat, másikból a mozgó hátteret szedném ki, és hozzáadnám a saját akku kijelzőket. Ja, és próbáltam ezt, de nekem csak az Stune1.0.7 töltődött le, és azt se találta megbízhatónak a ZoneAlarm. De elindítottam, ahogy le van írva, addig jutottam, hogy Automatikus csatlakozás, aztán Browser – AppEx. De nem lép be semmibe, amíg nem kattintok semmire addig fájlok is vannak, amint az AppEx-re kattintok a fájlok eltűnnek, aztán mindegy mire kattintok, nem történik semmi. Valószínűleg, mert nem tudom, mi az, hogy KIES módban kell csatlakoztatni a készüléket. Próbáltam az egyszerű verziót is, de én hiába másolom fel, mert a beállításoknál a telepített témák vannak, és Egyéb. Ha az Egyebet választom, elindul a Samsung Apps, aztán kiírja, hogy nincs hálózat, de a mappák nem jönnek ki. Még egy dolog... nekem is azt írja ki, hogy nem lehet frissíteni, akkor is, ha előtte telepítem a patch-et. Ez lehet, hogy a Win7 miatt van. Gondolom, XP-n működik.

    [ Szerkesztve ]

    ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22621.3527 Ubuntu 24.04 x64

Új hozzászólás Aktív témák