Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parfish

    csendes tag

    Kábeles digihez, főleg hd sportműsorokhoz (foci,f1) valamint laptopról hdmi-vel összekötve hd filmekhez melyik a legjobb választás?
    Samsung UE60JU6400
    Samsung UE60JU6200
    Samsung UE65H6400

    Az utolsó tudom hogy 65" de ha a H-s szériának jobb a képe akkor azt veszem. Szóval tényleg a képminőség számít,dönti el, hogy melyik legyen. Egyáltalán megéri e a felárat a J6400as vagy a nagyobb H6400-as a fentebb leírt használatra.

    [ Szerkesztve ]

  • parfish

    csendes tag

    Üdv,
    Adott egy samsung ue70tu7102 tévé, amin előjött egy hiba. Ez a következő: bekapcsolásnál nem jön be a kép, csak a egy pár mp-re villan fel némi háttérvilágítással feketés kép majd újra kikapcsolásos fekete és ez ismétlődne vég nélkül. Ez tv és laptop kivetítésnél is jelentkezik. Amikor tv-t néztünk utoljára és ezután kapcsolnánk újra be a fenti jelenet zajlik le csak a fura fekete képernyőnél arra a pár pillanatra hallani a tv adás hangját is. A távirányítón a ki/be kapcsolás gombot nyomogatva többnyire bekapcsol. Ezt ilyenkor már nem a régi normál módon teszi hanem kiírja azt a fekete alapon fehér írást, hogy smart tizen akármi...ezután bekapcsol. A fura, hogy reggel miután egy éjszakát kikapcsolva volt a gomb nyomkodás nélkül is bekapcsol. Újabban nem zökkenőmentes, hanem az előbb írt smart feliratos módon de ez magától következik be lényegében azonnal. Ha viszont napközben már használat után kikapcsolom, majd utána bármikor újra bekapcsolnám, akkor elképesztő sokáig szenvedek vele és teljesen random mikor sikerül bekapcsolni.
    Egy samsung soundbar optikai kábellel van rákötve, de ezt leválasztva is változatlan a helyzet. A laptop képernyője normál esetben ugye kikapcsolt bekapcsolás után és a tv-n jelent meg a kép. Na most ez mikor a tv a bekapcsolásnál szenved és villog ki be a feketeség akkor a laptop képernyője is ki be kapcsol. Másik laptoppal ugyanez. Kábelt is cseréltem azzal is. Ezt amúgy is elvetettem mint okot, mert a tv adásokat nézve is pont ez a probléma.
    Frissítések felmentek. A rendszert is reseteltem már teljesen. Tegnap egyébként, már magától elfelejtett és visszaállította magát a beüzemeléses varászlóig...
    Bocsánat, hogy ilyen hosszú lett, de próbáltam pontosan leírni. Remélem tudtok segíteni. Köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák