Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Flashget

    félisten

    válasz akyyy #95322 üzenetére

    Nekem 32"D6500 volt ami elromlott 9.8kg volt a talppal együtt a súlya (az még üveg talp volt) szintén 10kg alatt. Az oktogon szervizben azt mondták vigyem be vagy kijönnek, de annak a díja 4K és kicserélik a mainboardot.
    Mondtam jöjjenek ki mint én cipeljem be...kijöttek, kicserélték nem kértek 4K-t :)
    Kijöttek 3 hónap múlva megint, kicserélték megint az alaplapot nem kértek semmit.
    Kijöttek harmadszor is de akkor már vitték a tévét magukkal minden mást itt hagytak így van nekem régi faxa távkapcsolóm és 4db 3100-as 3D szemüvegem :) Tévét többé nem láttam csak a csereutalványt.

    nem CL hanem CI+ kártya ami az alaplapra van integrálva. tehát ha azt cserélik akkor a CI+ foglalatod is cserélve lesz.
    Egyébként a CI+ is lehet alap helyzetbe hozni mint a tévét.
    Ezeket kell távkapcsolón egymás után nyomni:
    mute->2->4->7->Exit
    aztán megvárni mit ír ki.
    ha a Fail-t írja akkor problem van...alaplapcserés...

    Mivel garanciás időn belül (2 év) kétszer baszódott el, a 3D-s része, ilyenkor mi van?

    semmi..amíg van alkatrészük hozzá és van garancia addig javítják.
    kérheted ugyan a csereutalványt, de neked kell alátámasztani, hogy a hiba rendszeresen jelentkezik és nem akarod már, hogy állandóan szervizbe legyen emiatt.
    Ez egy hosszú macera 1 hónapon át ami kitartást igényel. Persze ők is hozzák a szakértőt a saját szervizükből.

    [ Szerkesztve ]

    Realme GT Master Edition

Új hozzászólás Aktív témák