Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dethroner

    veterán

    válasz devil-k #77924 üzenetére

    Most csak arról beszéltem hogy pl valaki hallja a különbséget audio cd és 320-as mp3 között, valaki meg nem.
    Amíg a beépített lejásztó nem ad annyival gyengébb képet(ha gyengébbet ad egyáltalán) mint mondjuk egy 100K-ba kerülő lejátszó, és ez ingyen megvan, akkor azért a hajszálnyi, alig látható különbségért nem biztos hogy érdemes beruházni.
    Épp tegnap olvastam az ipon-on hogy valaki átmeneti megoldásnak vett egy 2 magos celeron cpu-t a középtagóriás vga-hoz, mondván majd pár hónap múlva ha lesz pénze vesz valami jobbat. De azt tapasztalta hogy a cerka is abban a felbontásban maxon kihajtja a kártyáját, így nem vesz drágább cpu-t. Vagy ha úgy vesszük szintetikus tesztek alatt, komoly speciális programok alatt kimutatható hogy egy 4 magos phenom-nál jobb egy 100 ezres i7, de amíg valaki csak netezésre, és nem csúcskategóriás vga-val fhd-ban játszik, addig nem érzi a modern, drágább proci hiányát.

    Azért a Smaug pusztasága se régi BD, ott is van rendesen mappaszerkezet, mégis, az előbb leírt módon könnyedén megtalálható a film fájl. Meg azt hiszem azt a 2 perc keresgélést megéri az, hogy nem kell plusz pénzt kiadni érte ;]

    Érintetlen MKV-t nem még találtam, mind tömörítve volt valamilyen szinten.

    [ Szerkesztve ]

    A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Új hozzászólás Aktív témák