Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Paseee

    csendes tag

    válasz BBéci #4571 üzenetére

    Ennek ellentmond amit a Digitalko mondott. Ő szerintük is ez a gari a dobozba csomagolt gyári garanciajegy. Rajta is van hogy EU, meg vagy három samsung logó, és kilehet hajtani nagyalakúra. Egy szóval nem mondta sem a samu ügyfélszolágalt sem a Digitalko, hogy külföldön kellene szervizeltetni. Egyáltalán nem érné meg sztem a webcégnek így működni. Ha jól értem csak azért nincs magyar garijegyük mert nem pengetnek a mo.i samunak, nem hivatalos partnerei, őket megkerülve egyszerűen kintről behozzák.
    Mindamellett, hogy mindkét fél hibázott és hibát is követ el azzal, hogy félretájékoztat!
    A digitalko honlapján leírtak szerint a gyári gari teljes szervízhátteret biztosít, semmilyen figyelmeztetés nincs hogy ez nem a magyar nyelvű gari, ahogy a samu oldalán sem látok a garifeltételeknél ilyen felhívást hogy csak ez és ez a gari jegy elfogadott!
    De ha ez valóban az EUs gyári garijegy akkor nem értem mi a gond. Persze hogy lehet fénymásolni, és biztos könnyebb mint a hologramosat de arról én nem tehetek hogy samuéknál a gyárból ezzel gurul ki.
    Akkor legyen egy olyan szervíze a samunak ami itt Mo-i telephellyel foglalkozik csak ilyen garijegyes készülékekkel (is).
    Ezt a szürkeimportos dolgot meg nem értem srácok. Ez egy hivatalos, bejegyzett cég, engedéllyel stb. Ha én tőlük vásárolok és ők a tv-t kitudja honnán de behozzák, akár vmi simlivel is akkor nekem ehhez mi közöm? Én kifizettem, Áfát fizettem, hivatalos számlám van róla és origi tv-t adtak minden tartozékkal dobozban.
    Nekem csak az a gyanús hogy a samu ügyfélszolg élesen nem meri kimondani hogy NEM szervizeljük...háromszor beszéltem már velük azóta és folyton a LEHET, TALÁN, ELŐFORDULHAT szavakat használják. Vagy szervizköteles vagy nem.

  • bnorci71

    addikt

    válasz BBéci #4571 üzenetére

    de a szürke inportot még mindig nem értem :F

    bolt kimegy és megveszi a szlovák/osztrák/mittomén melyik nagykerből és behozza eladja.
    Unió szabad árú áramlás van ezt akartuk
    Lehet holnap az MM-EW stb is így csinálja nem csak a netes boltok.....
    fogok nyomozgatni a behozatal módja után?

    Paseee

    Nekem csak az a gyanús hogy a samu ügyfélszolg élesen nem meri kimondani hogy NEM szervizeljük...háromszor beszéltem már velük azóta és folyton a LEHET, TALÁN, ELŐFORDULHAT szavakat használják. Vagy szervizköteles vagy nem.

    szerintem azért mert ha fogy véd.hez fordulsz kiderül szervizelniük kell
    az hogy a Samu Hungary hogy veri le a gyáron a szervízköltséget a nem rajtuk keresztül behozott TV-re ez legyen az ő gondjuk.
    Ha én veszek egy készüléket a németeknél mert ott volt kedvem akkor az EU garijeggyel elhajt a Samu??????

    na megyek előveszem a garijegyem mi is van rajta

    [ Szerkesztve ]

    "If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

Új hozzászólás Aktív témák