Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyeniko

    őstag

    válasz persil #158572 üzenetére

    Ez így igaz, a Samsung Electronics globális árbevételében a magyarországi értékesítés százalékos aránya a tizedesvesszőtól 3-4 digittel jobbra kezdődik. Ugyanakkor a történtek nem a Samsung Electronics közvetlen sara, hanem a magyarországi személyzeté, szerintem ezek közül is néhány nemnormális alkalmazotté, akiket - ha a menedzsment részére kiderülnek az ilyesmik - "pótvizsgára" utasítanak. A Samsung Electronics nyilvános etikai kódexének részlete magyar fordításban: "Globális Magatartási Kódexünket („Samsung Üzleti Alapelvek”) beszállítóinkkal, ügyfeleinkkel és egyéb külső érdekelt feleinkkel, valamint alkalmazottainkkal közöljük etikai menedzsment webhelyünkön keresztül, és csatornát biztosítunk az etikai normák megsértésének bejelentésére. Ezenkívül az alkalmazottaink etikai normául szolgáló „Alkalmazotti üzleti magatartási irányelveket” összesen 15 nyelven (beleértve a koreát is) lefordítják és elérhetők, és feltöltik házon belüli intranetünkre. A vonatkozó részleteket terjesztjük és megosztjuk valamennyi alkalmazottunk között szerte a világon kollektív, online és audio/vizuális képzésen keresztül, amelyet legalább évente, ha nem többször is tartanak. Szállítóinknak külön „Üzleti Irányelveket” is biztosítunk az átlátható üzleti gyakorlat kialakítása érdekében."

    Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

  • ρσгτσ

    őstag

    válasz persil #158572 üzenetére

    Egyébként magukat is szivatják, mert garanciális ügyintézésben is be vannak lassulva. Elsősorban a szerviz, mert amúgy az üfsz. 24 órán belül (munkanap szerint) nekem mindig reagált.

    A 30 napos javítási határidő pedig tudtommal a kijavítási igény közlésétől indul. Nem akkor, amikor bekerül a szervizbe az eszköz. Nálam lassan félidőben lesznek, és még nem keresett senki a szervizből. Szóval nem sok idejük maradt javítással orvosolni a problémát.

    Szerk.:
    Amúgy én továbbra is venni fogom a Samsung termékeit, max. TV -vel kerülöm őket. Bár nem sok mindent veszek tőlük, de telefonban és okosórában szeretem ezt a márkát.

    [ Szerkesztve ]

    ZX Spectrum - Commodore 64

Új hozzászólás Aktív témák