Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Callme

    tag

    válasz wallace 234 #151674 üzenetére

    Igen megjött, minden rendben van, a képe fantasztikus! Elindítottam egy 4k videót youtubeon, egymás mellett volt a Q6FN és a Q95t, és hát igen, látható a különbség. Nem akkora a differencia, mint vártam, de majd játéknál illetve rendes 4k tartalomnál fog igazán kijönni az ereje. A tévé adások viszont láthatóan szebbek, nem olyan szétesett a kép, gondolom a jobb felskálázás miatt. És végre ki tudom kapcsolni a képernyőt, úgy hogy menjen csak a hang, mivel én tévé mellett alszok el, így nem kell túráztatnom feleslegesen.
    Képbeállításoknál ami új, az a Filmmaker mód, nem rossz, de én maradok a Kiemelt beállítás mellett, szinte mindent ugyanúgy állítottam be eddig, mint a Q6FN-nél. Én szeretem, ha harsányabbak a sznek. Na meg a Local dimming...Q6FN-nél nem használtam, vagyis Alacsonyra volt állítva, mert valahogy Magas értéken visszavette a fényerőt feliratoknál, vagy ha sötét képen egy kis világosság volt. Itt a Q95t viszont nem csinál ilyet, nagyon jól működik a funkció.
    Igazából nem vagyok egy nagy szaki, de nekem is észrevehető a minőség béli javulás, de mint írtam, majd játéknál illetve 4k-s 50-60 gigás filmeknél lesz nagyobb differencia.
    Tegnap este hozták meg egy itteni boltból, úgyhogy elég volt összeállítani, meg kipróbálni pár dolgot.
    Én elégedett vagyok vele, az biztos, hogy a tavalyi Q80a se érte volna el azt a szintet, amit megszoktam a Q6FN-től, és tényleg még így mezei szemmel is látható a fejlődés.
    Nagy vonalakban ennyi, majd esetleg még írok róla, ha jobban áttanulmányoztam a masinát :)

    PSN ID: CallmeEighty8

Új hozzászólás Aktív témák