Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Celtis

    veterán

    válasz Csabi1984 #137451 üzenetére

    "SCENE Enables/disable SCENE link playback when “HDMI Control” is set to “On”. When SCENE link playback is enabled, HDMI Control-compatible devices connected to the unit via HDMI automatically works as follows, with a scene selection. • TV: turning on and displaying video from the playback device • Playback device: starting playback Choices (SCENE keys) BD / DVD, TV, CD, RADIO"
    Ez amit igazából nem tudok értelmezni még ha lefordítom akkor sem :D
    Ez az egész csak a bekapcsolásról szól, a kikacsoláshoz semmi köze. Ha bármelyik scene gombot nyomod bekapcsolja a TV-t, továbbá azt a lejátszó eszközt, amelyiknek a gombját nyomtad. Hogy rádió esetén minek TV-t bekapcsolni, azt kérdezd meg a Yamaha mérnökeitől.

    "Select whether to use HDMI control to link the unit's standby mode to the TV's power when “HDMI Control” is set to “On”. Settings
    Off Does not set the unit to standby mode when the TV is turned off. On Sets the unit to standby mode when the TV is turned off. Auto Sets the unit to standby mode when the TV is turned off only when the unit is receiving TV audio or HDMI signals."
    Ez szól az erősítő kikapcsolásáról. On vagy Auto kell neked.

    Settopbox hdmi-vel az erősítőbe majd az erősítő hdmi kimenetét (ARC) összekötöm a TV ARC portjára.
    Anomália: STB bekapcsolva, erősítő bekapcsolt de TV kikapcsolva és szól a TV adás. Nem értem ha Tv kivan kapcsolva akkor a Hdmi port mitől aktív
    Mert az erősítőn szól az STB-ből jövő hang. Az ARC csak akkor használt ha a TV saját hangját (belső tuner vagy lejátszó) kell az erősítőre küldeni.

    Szerintem ezeket már korábban is leírtam.

Új hozzászólás Aktív témák