Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nightshadow

    veterán

    válasz sandró60 #13731 üzenetére

    Kedves Sandró60, ne haragudj, de tényleg nem értelek téged. Miért probléma az, ha egy leendő tévévásárlót felvilágosítunk egy adott típus negatív oldaláról, szerintem mindenki a legjobb tévét szeretné megvenni a rendelkezésére adott keretből. (Nem mellesleg az a hozzászólásom, amire hivatkozol, meg se említi a „100Hz-el” kapcsolatos problémát.) Azt se értem, hogy aki felhívja erre a figyelmet, az te egyből le „szakértőződ” pejoratív értelemben. Semmilyen szakértő nem vagyok, de amikor már vagy a negyedik teszt említi meg a „100Hz”-el kapcsolatos dolgot, akkor ezt bűn lenne elhallgatni egy idetévedő leendő tévévásárlótól. Úgyis majd az illető személy fogja eldönteni, hogy kell-e neki ez a tévé, vagy sem. Azt meg végképp nem értem, hogy akárhányszor valaki leírja itt a fórumba, hogy kamu 100Hz, te ezt egyből a személyed elleni támadásnak fogod fel.

    Azok, akik már tavaly, vagy régebb óta itt vagyunk a fórumon, azért vannak úgymond „kiakadva” erre a kamu 100Hz-re, mert ez korábban nem volt a Samsungnál. S ellentétben veled, nem fejlődésnek (mint azt az egyik korábbi hozzászólásodban írtad), hanem visszafejlődésnek tartjuk. Főleg akkor, hogyha figyelembe vesszük, hogy tavaly évvége felé ugyanennyiért megkaptad a te általad (szerintem negatív értelemben használt) „legendásnak” nevezett C650-et, ami valódi 100Hz-es volt.

    Szintén egy korábbi hozzászólásodban kérdezted, hogy becsapná az embereket a Samsung? Erre csak annyit, hogy pl. a D5500-at a Samsung LED tévének hívja? Most komolyan, te elhiszed, hogy ez egy LED TV? Vagy csak marketing BULLSHIT? Egyébként hatásos bullshit, mert az unokatesóm (nő, aki nem ért a műszaki dolgokhoz) vett egy C5000-est, és azzal jött, hogy nem LCD-ét vett, hanem LED tévét.

    Szintén írod, hogy „Ne vegyük már el a kedvét a leendő tulajdonosoknak. Lehet,hogy anyagi lehetősége csak ezt engedheti meg.” Senki nem akarja elvenni a kedvüket, azzal is tisztába vagyok, hogy az anyagiak sok mindent behatárolnak. (Nekem is kétszer volt meg a kezemben az összegyűjtött pénz a tévére, ami az utolsó pillanatban másra kellett.) Nem mellesleg, akinek csak ennyi a kerete, sőt 10k-val olcsóbban vehet valódi 100Hz-set az LG 42LV4500 személyében.

    Úgyhogy csak azt tudom mondani, hogy azért mert felhívjuk a figyelmet a kamu 100Hz-re, még nem kell rögtön személyes támadásnak venni. :)

Új hozzászólás Aktív témák